Ohmite TA305PA50K0JE
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 50000ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Ohmite TA305PA50K0JE 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date2006-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 50000ohm, 5000V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, 5810
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 50000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 50000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 50000ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySQMR747KJ
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 7W, 47000ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySQMR1047KJ
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 10W, 47000ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Thick Film 50K Ohm 5% 5W ±50ppm/°C Molded RDL
50K¦¸ ¡À5% 5W ¡À50ppm/¡æ 12.7mm*2.54mm*25.91mm