Ohmite MOX93025004FVE
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 7.8W, 5000000ohm, 20000V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
Newark
Datasheet2 页5 年前
Datasheet1 页17 年前
Master Electronics
element14 APAC
3 个月趋势:
+0.33%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Ohmite MOX93025004FVE 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3.9W, 5000000ohm, 9400V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 5000000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 12.5W, 5000000ohm, 40000V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
RES 4.75M OHM 1/8W 1% AXIAL
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 4.87e+06ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 4750000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial FIXED RESISTOR Super-Mox 0.315Diax2.047L 8.00mmx52.00mm 7.5W 5MOhm ±50ppm/C
RESISTOR, METAL OXIDE, RES 5 MEGOHMS, PWR-RTG 7.5 W, TOL 1%, AXIAL, SILICONE
RES, 5M, 1%, 7.5W, AXIAL, METAL FILM; Resistance: 5Mohm; Product Range: Maxi-Mox Series; Power Rating: 7.5W; Resistance Tolerance: ± 1%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: ; Available until stocks are exhausted
Resistor, High Voltage, 5Mohm, 7.5W, 1%; Rango De Producto:Serie Maxi-Mox; Resistencia:5Mohm; Potencia Nominal:7.5W; Tolerancia De Resistencia:± 1%; Tensión Nominal:30Kv; Tipo De Resistencia:Axial Leaded; Núm. De Contactos:2 |Ohmite MOX93025004FVE