Ohmite MOX-400231007JE
Axial FIXED RESISTOR Mini-Mox 0.165Diax0.581L 4.19mmx14.78mm 0.75W 3/4W 1GOhm 100ppm/C
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页5 年前
Master Electronics
Sager Electronics
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+14.04%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 1000000000ohm, 5000V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Axial FIXED RESISTOR Maxi-Mox 0.310Diax1.120L 7.87mmx28.45mm 2.5W 1GOhm ±100ppm/C
Axial FIXED RESISTOR Mini-Mox 0.087Diax0.256L 2.20mmx6.50mm 0.25W 1/4W 1GOhm 200ppm/C
TE Connectivity / AMP1625959-7
Fixed Resistor, Thick Film, 4W, 1000000000ohm, 15000V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Resistor, 1 GOhm, ± 1%, 1 W, Axial Leaded, Metal Oxide, High Voltage
描述
MINI MOX SERIES AXIAL THICK FILM RESISTOR 1GOHMS +/-5% 0.75W +/-100PPM/DEGC
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 1000000000ohm, 2500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
THICK FILM RESISTOR, 1GOHM, 750mW, 5%; Resistance:1Gohm; Product Range:Mini-Mox Series; Power Rating:750mW; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case Style:Axial Leaded; Voltage Rating:2.5kV; Resistor El
Thick Film Resistor, 1Gohm, 750Mw, 5%; Rango De Producto:Serie Mini-Mox; Resistencia:1Gohm; Potencia Nominal:750Mw; Tolerancia De Resistencia:± 5%; Tensión Nominal:2500V; Tipo De Resistencia:Axial Leaded; Núm. De Contactos:2 |Ohmite MOX-400231007JE