Ohmite EVFL252EP10RJE
Res Wirewound 10 Ohm 5% 280W ±400ppm/C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On/Bracket Mount
数据表
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet2 页10 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
相关零件
Res Wirewound 10 Ohm 5% 350W ±400ppm/C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
OhmiteL225J10RE
Res Wirewound 10 Ohm 5% 225W ±400ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
OhmiteL225J10R
描述
Wirewound Resistors - Chassis Mount 10 ohm 5% 280W Vitreous Enamel
280W 10 OHM 5% VIT LIVE LUG/ BOX ROHS COMPLIANT: YES