NXP Semiconductors PSMN017-30LL,115
Power Field-Effect Transistor, 15A I(D), 1-Element, N-Channel, Metal-oxide Semiconductor FET
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
NXP Semiconductors
Nexperia
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2010-07-07
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2012-06-26
LTD Date2012-12-26
相关零件
NXP SemiconductorsPSMN5R8-30LL,115
Power Field-Effect Transistor, 40A I(D), 1-Element, N-Channel, Metal-oxide Semiconductor FET
描述
Trans MOSFET N-CH 30V 15A 8-Pin QFN EP T/R
MOSFET, N CH, 30V, 15A, 8-QFN3333
N-channel DFN3333-8 30 V 17 mΩ logic level MOSFET