NXP Semiconductors MKM33Z128CLL5
Kinetis KM33: 50MHz Cortex-M0+ Metrology MCU, 128KB Flash, 16KB SRAM, Segment LCD, 100-LQFP
NRND
价格与库存
数据表和文档
NXP Semiconductors
Datasheet54 页12 年前
IHS
SHENGYU ELECTRONICS
Freescale Semiconductor
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.A.2
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.01
Introduction Date2013-10-16
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
NXP SemiconductorsMKM34Z128ACLL5
Kinetis KM34: 50MHz Cortex-M0+ Metrology MCU, 128KB Flash, 16KB SRAM, Segment LCD, 100-LQFP
NXP SemiconductorsMKM34Z128CLL5
STMicroelectronicsSTM32F071VBT6
Mainstream ARM Cortex-M0 Access line MCU with 128 Kbytes Flash, 48 MHz CPU and CEC functions
STMicroelectronicsSTM32F072VBT6
ARM-BASED 32-BIT MCU RISC Microcontroller, 32-Bit, FLASH, CORTEX-M0 CPU, 48MHz, CMOS, PQFP100
STMicroelectronicsSTM32F101VBT6
MCU 32-bit STM32F ARM Cortex M3 RISC 128KB Flash 2.5V/3.3V 100-Pin LQFP Tray
Microcontroller 32-Bit ARM7TDMI RISC 128KB Flash 3.3V 100-Pin LQFP T/R
描述
MCU 32-bit KM3x ARM Cortex M0+ RISC 128KB Flash 1.8V/2.5V/3.3V 100-Pin LQFP Tray
Kinetis M 32-bit MCU, ARM Cortex-M0+ core, 128KB Flash, 50MHz, Segment LCD, QFP