NXP Semiconductors LS1088ASE7Q1A
System On Chip Processors, ARM Cortex-A53, 1.6 GHz FCPBGA 780 Pins
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet196 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
MPU QorIQ LS1088A RISC 64bit 1.6GHz 780-Pin FBGA Tray
Layerscape® 1088A and 1048A Processor