NXP Semiconductors BUJ100LR,412
Power Bipolar Transistor, 1A I(C), 1-Element, NPN
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页15 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2010-07-29
相关零件
NXP SemiconductorsPHE13003A,412
Trans GP BJT NPN 400V 1A 3-Pin TO-92 Bulk
NXP SemiconductorsPHD13003C,126
Power Bipolar Transistor, 1.5A I(C), 1-Element, NPN
Diodes Inc.APT27ZTR-G1
Small Signal Bipolar Transistor, 0.8A I(C), 450V V(BR)CEO, 1-Element, NPN, Silicon, TO-92
Bulk Through Hole NPN Single Bipolar (BJT) Transistor 70 @ 20mA 10V 100nA ICBO 1W 50MHz
Trans GP BJT NPN 300V 0.1A 1000mW 3-Pin TO-92L Fan-Fold
描述
Trans GP BJT NPN 400V 1A 3-Pin SPT Bulk
TRANS NPN 400V 1A TO-92