NorComp 680M17W2103L401
Combo D-Sub Conn, Plug, Db-17W2, Cable Rohs Compliant: Yes |Norcomp 680M17W2103L401
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页0 年前
JRH Electronics
element14 APAC
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.15%
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2014-02-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
AmphenolL717TWB17W2P
Conn D-Sub M 2Power/15Signal POS 1.38mm SolderCup ST Panel Mount 17 Terminal 1 Port
17 (12 + 5 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector
Conn D-Subminiature M 15Signal/2Cavity POS Solder Cup ST Panel Mount 17 Terminal 1 Port
TE Connectivity4-1393483-8
Conn D-Sub PIN 15 POS 1.37mm SolderCup ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port Tray
AmphenolL717DA15P
D Sub Connector, Standard, Plug, 17D Series, 15 Contacts, DA, Solder Cup
HARTING Elektronik09672155604
09 67 SERIES CABLE MOUNT SOLDER D-SUB CONNECTOR PLUG, 15 WAY, 6A
描述
D Subminiature Connector, 17 Contact(s), Male, 0.109 inch Pitch, Solder Terminal, Hole 0.12
680M Series 17 Position Mixed Contact Panel Mount Plug D-Sub Connector