NorComp 172-E15-203R001
Female Solder Cup D-Sub Connector 15 Pin Straight Solder Cup
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页0 年前
element14 APAC
Electro Sonic
Mouser
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-22.41%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
HARTING Elektronik09672154704
INTERFACE CONNECTOR, D-SUB 15 PIN FEMALE SOLDER CUP STAMPED CONTACTS PL3
Amphenol Communications SolutionsG17S1500110EU
CONN D-SUB RCPT 15POS SLDR CUP / 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Amphenol Communications SolutionsL177TSAG15SOL2RM8
D Sub Connector, Ts Series, Da, Receptacle, 15, Steel, Through Hole
D Sub Connector, DB15, Standard, Receptacle, 17D, 15 Contacts, DA, IDC / IDT
TE Connectivity1-1634585-2
AMPLIMITE HD-20 SERIES,15WAY RIGHTANGLE MOUNT PCB D-SUB CONN SOCKET,2.77MM PITCH
HARTING Elektronik09662527611
15 WAY RIGHT ANGLE THROUGH HOLE MOUNT PCB D-SUB CONNECTOR SOCKET, 2.74MM PITCH
描述
Conn D-Subminiature F 15 POS 1.38mm Solder Cup ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
172 Series 15 Position Dual Row Female Dip Solder D-Sub Connector
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Female, Solder Terminal
Solder Cup D-Sub Connectors Female Contacts
D SUB CONN, RECEPTACLE, 15POS, DA, CABLE; D Sub Connector Type:Standard; Gender:Receptacle; Product Range:172-E M Series; No. of Contacts:15Contacts; D Sub Shell Size:DA; Contact Termination Type:Solder Cup; Contact Material:Brass RoHS Compliant: Yes