NorComp 171-037-113R001
D Sub Connector, 171 Series, DC, Plug, 37, Steel, Through Hole
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
element14 APAC
Master Electronics
Future Electronics
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+43.66%
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2010-10-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
Conn D-Subminiature M 37 POS 2.77mm Solder RA Thru-Hole 37 Terminal 1 Port
D Sub Connector, DB37, Standard, Plug, TS, 37 Contacts, DC, Solder
D Sub Connector, DB37, Standard, Plug, SD, 37 Contacts, DC, Solder
Conn D-Subminiature PIN 37 POS 2.76mm Solder ST Thru-Hole 37 Terminal 1 Port
D Subminiature Connector, 37 Contact(s), Male, Solder Terminal
描述
Conn D-Subminiature M 37 POS 2.76mm Solder ST Thru-Hole 37 Terminal 1 Port
CONNECTOR, D-SUB, PLUG, 37POS, PANEL MOUNT , SOLDER
37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
CONN D-SUB PLG 37POS PNL MT SLDR
CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Male Pins,Plug 2 37pin Nickel Plated,Steel 5A
D Sub Connector, Plug, 37Pos; No. Of Contacts:37Contacts; Gender:Plug; Contact Termination Type:Through Hole; D Sub Shell Size:Dc; Product Range:171 Series; Connector Body Material:Steel Body; Contact Material:Brass Rohs Compliant: Yes |Norcomp 171-037-113R001