NMB 3115FS-12T-B20-A00
AC Fans AC Axial Fan, 80x80x38mm, 115VAC, 27CFM, Flange Mount, Terminals
数据表
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet1 页10 年前
Datasheet1 页10 年前
Sager Electronics
DigiKey
相关零件
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 80V to 130V 27CFM 22dB 92 X 92 X 26mm Middle Speed