NMB 3115FS-12T-B00-A00
AC Fans AC Axial Fan, 80x80x38mm, 115VAC, 18CFM, Flange Mount, Terminals
数据表
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet1 页10 年前
Datasheet1 页10 年前
Sager Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.75%