NKK Switches MB2011SS1G30-BA
Obsolete
数据表和文档
New Yorker Electronics
Datasheet0 页0 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-06-30
LTD Date2024-04-30
相关零件
NKK SwitchesMB2011SS2G13-BC
MINI PUSHBUTTON SWITCH .250 STR PC MNT SPDT
NKK SwitchesMB2011SA2G31
MB2000 Series Mini SPDT On-Momentary Through Hole Pushbutton Switch
NKK SwitchesMB2011SS2G13
Pushbutton Switch SPDT Standard Through Hole
Pushbutton Switch 18000 Snap Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. 18235WWCD3
Switch Push Button ON Mom SPDT Round Plunger 0.1A 30VDC Momentary Contact PC Pins Thru-Hole
Pushbutton Switch, SPDT, Momentary, 0.1A, 30VDC, Solder Terminal, Through Hole-right Angle
描述
Bracket Pc Mount Miniature Pushbutton |Nkk Switches MB2011SS1G30-BA
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V