Nichicon UVK2E220MPD1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVK 250V 22muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2010-08-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-06-30
LTD Date2026-06-30
相关零件
PanasonicECA2EM220
Cap Aluminum 22uF 250V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 180mA 2000h 85°C Bulk
PanasonicECA2DHG220
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR NHG 200V 22muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicECA-2DM220
Panasonic ECA2DM220 - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
KYOCERA AVXUVR2D220MPD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 200V 22muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 250V 22muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
NichiconUVK2D220MPD
22uF 200V 卤20% 150mA@120Hz Plugin,D10xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
描述
22uF 250V 卤20% 150mA@120Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 250V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Through Hole Mount
22¦ÌF 250V ¡À20% 5mm 2000h@ 85¡ãC 150mA@ 120Hz,240mA@ 10kHz 10mm*20mm*22mm
CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL TH