KYOCERA AVX UUT1A330MCL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUT 10V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Nichicon SCT
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2003-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-06-30
LTD Date2026-06-30
相关零件
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 10V 33muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
33uF 10V 90mA@100kHz ±20% SMD,D4xL6.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
PanasonicEEE1AA330SR
Panasonic EEE1AA330SR - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
PanasonicEEE-HB1A330R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HB 10V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
KYOCERA AVXUWX1A330MCL1GB
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWX 10V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicEEE-1AA330AR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 10V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
描述
33uF 10V 35mA@120Hz 卤20% SMD,D5xL6.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
UT Series 33 F 10 V 105 °C Ø 5 x 5.8 mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Surface Mount, 2121