KYOCERA AVX UUR2A470MNL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUR 100V 47muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Upverter
Farnell
Newark
ODG (Origin Data Global)
库存历史记录
3 个月趋势:
-71.15%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Introduction Date2003-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
PanasonicEEEFK1K470P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 80V 47muF 卤20% 0.394Dia 10.00mm
KYOCERA AVXUUX2A470MNL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUX 100V 47muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
KYOCERA AVXUCD1K470MNL1GS
47UF 80 V DC ALUMINIUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, CD SERIES 2000H 10 (DIA.) X 10MM
United Chemi-ConEMVA630ADA470MHA0G
47uF 63V 130mA@120Hz ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
United Chemi-ConEMVE630ADA470MHA0G
MVE Series Ø 8 x 10 mm 47 uF 63 V SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
PanasonicEEEFK1H470XP
SMD Aluminum Electrolytic Capacitor SMD,D6.3xL7.7mm 47μF ±20% 50V 2000Hrs@105℃ 195mA 680mΩ
描述
UR Series 47 uF 100 V 85°C Ø10 x 10 mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
47uF 100V 155mA@120Hz 卤20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF, Surface Mount, 4141
Cap Aluminum Lytic 47uF 100V 20% (10 X 10mm) SMD 155mA 2000h 85C Automotive T/R
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 47UF 100V 20%, SMD; AE Capacitor Case: Radial Can - SMD; Capacitance: 47µF; Voltage Rating: 100V; ESR: -; Product Range: UR Series; Lifetime @ Temperature: 2000 hours @ 85°C; Operating Temperature Min: -40°C
Aluminum Electrolytic Capacitor 47Uf 100V 20%, Smd; Rango De Producto:Serie Ur; Capacidad:47Μf; Tensión Nominal:100V; Cubierta Del Condensador Ae:Radial - Smd; Diámetro:10Mm; Resistencia Esr:-; Altura:10Mm; Núm. De Contactos:2 |Nichicon UUR2A470MNL1GS