Nichicon UUR1H220MCL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUR 50V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
element14 APAC
Newark
Farnell
ODG (Origin Data Global)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWJ 35V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEE-1JA220UP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 63V 22muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicECE-V1JA220UP
Panasonic ECEV1JA220UP - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWX 35V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
United Chemi-ConEMVA500ADA220MF55G
Cap Aluminum Lytic 22uF 50V 20% (6.3 X 5.2mm) SMD 47mA 2000h 85°C Cardboard T/R
United Chemi-ConEMVA350ADA220ME55G
22uF 35V 41mA@120Hz ±20% SMD,D5xL5.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
描述
UR Series 22 uF 50 V 85°C Ø6.3 x 5.8mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
22uF 50V 45mA@120Hz 卤20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 22uF 20% 85C 6.3X5.8
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Surface Mount, 2626
Cap Aluminum Lytic 22uF 50V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 45mA 2000h 85C Automotive T/R
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 22UF 50V 20%, SMD; AE Capacitor Case: Radial Can - SMD; Capacitance: 22µF; Voltage Rating: 50V; ESR: -; Product Range: UR Series; Lifetime @ Temperature: 2000 hours @ 85°C; Ope
Aluminum Electrolytic Capacitor 22Uf 50V 20%, Smd; Rango De Producto:Serie Ur; Capacidad:22Μf; Tensión Nominal:50V; Cubierta Del Condensador Ae:Radial - Smd; Diámetro:6.3Mm; Resistencia Esr:-; Altura:5.8Mm; Núm. De Contactos:2 |Nichicon UUR1H220MCL1GS