Nichicon UUR1E470MCL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUR 25V 47muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet3 页3 年前
Datasheet2 页18 年前
Farnell
Newark
element14
ODG (Origin Data Global)
相关零件
PanasonicEEEHBE470UAP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HB 25V 47muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWX 25V 47muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
KYOCERA AVXUWR1E470MCL1GB
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWR 25V 47muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEEFK1E470P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 25V 47muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEEFT1E470AR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FT 25V 47muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUX 25V 47muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
描述
CAPACITOR ALUMINUM ELECTROLYTIC, 2000H 6.3 (DIA.) X 5.8MM, 47UF 25VDC, UR SERIES
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD; NICHICON; UUR1E470MCL1GS; 47 µF; 20 %; 25 V; 65 mA
UR Series 47 uF 25 V 85°C Ø6.3 x 5.8mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD / 47 µF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
47uF 25V 65mA@120Hz 卤20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Cap Aluminum Lytic 47uF 25V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 65mA 2000h 85C Automotive AEC-Q200 T/R
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 25volts 47uF 20% 85C 6.3X5.8
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF, Surface Mount, 2626
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 47UF 25V; ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 47UF 25V 20%, SMD; AE Capacitor Case:Radial Can - SMD; Capacitance:47µF; Voltage Rating:25V; ESR:-; Product Range:UR Series; Packaging:Cut Tape; L
Capacitor Alum Elec 47Uf 25V 20%, Smd; Capacitance:47Μf; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Dielectric Type:Aluminium Electrolytic; Capacitor Mounting:Smd; Capacitor Terminals:Smd; Diameter:6.3Mm; Height:5.8Mm; No. Of Pins:2 Rohs Compliant: Yes |Nichicon UUR1E470MCL1GS