Nichicon UUJ1V102MNL1MS
UJ Series 1000 uF 35 V 105°C Ø16 x 16.5mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
ComSIT Distribution GmbHUUJ1V102MNL1MS500
1d
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页16 年前
Future Electronics
相关零件
PanasonicEEE-HD1E102AQ
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HD-V 25V 1000muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
UG Series 1000 uF 50 V 85°C Ø18 x 21.5 mm SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
PanasonicEEVFK1E102Q
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF
PanasonicEEE-FK1E102AQ
Panasonic EEEFK1E102AQ - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUG 25V 1000muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 1000UF, 25V, 20%, SMD
描述
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Surface Mount, 7575