Nichicon USR1E101MDD1TD
100uF 25V 卤20% 115mA@120Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页6 年前
Newark
Future Electronics
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
NichiconUMA1E101MDD
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20%( 8 X 5mm) Radial 2.5mm 110mA 2000h 85C Bulk
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UMA 25V 100muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR ML 25V 100muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Wurth Elektronik860020473008
WCAP-ATG5 Aluminum Electrolytic Capacitors
UKA Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.248Dia 6.30mm ±20% 100muF 25V
Cornell DubilierSH101M025ST
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SH 25V 100muF ±20% 0.236Dia 6.00mm
描述
SR Series 100 uF 25 V 85°C Ø8 x 7 mm LS=3.5 mm Radial Aluminum Electrolytic Cap
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL