Nichicon USA1V330MDD
33uF 35V 卤20% 108mA@10kHz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Nichicon USA1V330MDD 符号、封装和 3D STEP 模型。
LTB Date2021-09-15
相关零件
NichiconUSR1E330MDD
SR Series 33 uF 25 V 85°C Ø5 x 7 mm LS=2 mm Radial Aluminum Electrolytic Cap
NichiconUSR1V330MDD
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 33UF 35 V DC, SR SERIES 2000H 6.3 (DIA.) X 7MM
33uF 25V 卤20% 63mA@120Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
PanasonicECE-A1VKA330B
Al Lytic Cap, Radial Ka Series, 85C Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECE-A1VKA330B
PanasonicECE-A1EKA330I
Cap Aluminum 33uF 25V 20% (6.3 X 7mm) Radial 2.5mm 65mA 1000 hr 85C Ammo Pack
PanasonicECE-A1EN330U
Cap Aluminum 33uF 25V 20% (6.3 X 11.2mm) Radial 2.5mm 90mA 2000h 85°C Bulk
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Through Hole Mount
Capacitor,33Uf,35Vdc,20-% Tol,20+% Tol |Nichicon USA1V330MDD
7mmL, For General Purposes Lead Type, 33 μ F, 35 V, RoHS