Nichicon USA1H4R7MDD
Aluminum Electrolytic Capacitor 4.7Uf, 50V, 20%, Radial
数据表和文档
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.70%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Nichicon USA1H4R7MDD 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR USR 35V 4.7muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
NichiconUSR1H4R7MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR USR 50V 4.7muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 4.7uF, Through Hole Mount
Wurth Elektronik860020772008
WCAP-ATG5 Aluminum Electrolytic Capacitors
PanasonicECE-A1HKA4R7B
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR KA 50V 4.7muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
MS7 Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.157Dia 4.00mm ±20% 4.7muF 35V
描述
SA Series 4.7 uF 50 V 85°C Ø5 x 7 mm LS=2 mm Radial Aluminum Electrolytic Cap
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 50V 20% (5 X 7mm) Radial 2mm 29mA 2000h 85C Bulk