Nichicon URZ1H2R2MDD1TD
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页16 年前
Newark
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicECA1HHG2R2
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF
PanasonicECA-1HHG2R2I
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR NHG 50V 2.2muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicECA1HHG2R2B
NichiconUFG1H2R2MDM
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UFG 50V 2.2muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
NichiconUEP1H2R2MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UEP 50V 2.2muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
United Chemi-ConEKMG500ELL2R2ME11D
Cap Aluminum Lytic 2.2uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 20mA 1000h 105°C Bulk
描述
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL