Nichicon URS1E470MDD
47uF 25V 卤20% 220mA@10kHz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页5 年前
Nichicon SCT
TME
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Nichicon URS1E470MDD 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date2005-10-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicECEA1EN470U
Panasonic ECEA1EN470U - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
PanasonicECE-A1EN470UI
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SU 25V 47muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicECA-1EM470
M Series 25 V 47 uF 5 x 11 mm 2 mm=LS Radial Aluminum Electrolytic Capacitor
United Chemi-ConESMG250ELL470ME11D
Cap Aluminum Lytic 47uF 25V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 115mA 2000h 85°C Bulk
NICHICON UPJ1E470MED1TD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 47UF, 25V, 20%, RADIAL
Wurth Elektronik860010472005
WCAP-ATG8 Aluminum Electrolytic Capacitors
描述
Cap Aluminum Lytic 47uF 25V 20% (5 X 9mm) Radial 2mm 110mA 2000h 85C Bulk
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25volts 47uF 85c 5x9 2LS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF, Through Hole Mount