Nichicon UPW2A4R7MDD1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 100V 4.7muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Obsolete
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页6 年前
Datasheet5 页11 年前
Farnell
Future Electronics
element14
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
相关零件
NichiconUPM1K4R7MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 80V 4.7muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
KYOCERA AVXUVR2A4R7MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 100V 4.7muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
United Chemi-ConESMG101ELL4R7ME11D
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 4.7UF, 100V, 20%, RADIAL
PanasonicECA2AM4R7
Cap Aluminum 4.7uF 100V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 50mA 2000h 85°C Bulk
PanasonicECA-2AM4R7I
Cap Aluminum 4.7uF 100V 20% (5 X 11mm) Radial 2.5mm 50mA 2000h 85C Ammo Pack
描述
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 100V 20% (5 X 11mm) Radial 2.5mm 74mA 2000h 105C Automotive Ammo
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, 4.7uF, Through Hole Mount
UPW Series 100 V 4.7 uF 105°C 5x11mm LS=2.5mm Radial Electrolytic Cap
ALUMINUM ELECTROLYTIC Capacitor, 4.7UF,; ALUMINUM ELECTROLYTIC Capacitor, 4.7UF, 100V, 20%, RADIAL; Capacitance:4.7µF; Voltage Rating:100V; Product Range:UPW Series; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Diameter:5mm; Lead Spacing:2mm; Height:11mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, 4.7Uf, 100V, 20%, Radial; Rango De Producto:Serie Pw; Capacidad:4.7Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:100V; Diámetro:5Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Altura:11Mm |Nichicon UPW2A4R7MDD1TD