Nichicon UPW1E390MDD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 25V 39muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页6 年前
TME
Newark
DigiKey
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Nichicon UPW1E390MDD6 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
United Chemi-ConELXY250ELL390MEB5D
Cap Aluminum Lytic 39uF 25V 20%( 5 X 11.5mm) Radial 2mm 163mA 2000h 105C Automotive Bulk
PanasonicEEA-FC1E390B
Cap Aluminum Lytic 39uF 25V 20% (6.3 X 7mm) Radial 5mm 200mA 1000h 105°C Ammo Pack
United Chemi-ConELXV250ELL390MEB5D
Cap Aluminum Lytic 39uF 25V 20% (5 X 11.5mm) Radial 2mm 165mA 2000h 105°C Bulk
PanasonicEEAFC1E390
Cap Aluminum Lytic 39uF 25V 20%( 6.3 X 7mm) Radial 2.5mm 200mA 1000h 105C Automotive Bulk
NichiconUPJ1E390MDD
39uF 25V 1.1惟 卤20% 100mA@120Hz Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 25V 39muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 39uF, Through Hole Mount
Miniature Sized, Low Impedance, High Reliability Lead Type, 39 μ F, 25 V, RoHS
Nichicon SCT
CAP ALUM 39UF 20% 25V RADIAL