Nichicon UPW1A820MDD1TD
Aluminum Electrolytic Capacitor, 82UF, 10V, 20%, Radial, Full Reel
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页6 年前
Datasheet5 页11 年前
Datasheet5 页16 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.00%
Introduction Date2001-09-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-11-30
LTD Date2023-11-30
相关零件
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 10V 82muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 10V 82muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
KYOCERA AVXUPW1C820MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 16V 82muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Wurth Elektronik860080272002
WCAP-ATLI Aluminum Electrolytic Capacitors
Wurth Elektronik860080473005
Cap, 82Uf, 25V, Alu Elec, Radial Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 860080473005
描述
82uF 10V 卤20% 180mA@100kHz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 82uF, Through Hole Mount
UPW ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.197Dia 5.00mm ±20% 82muF 10V
Aluminum Electrolytic Capacitor, 82Uf, 10V, 20%, Radial, Full Reel; Rango De Producto:Serie Pw; Capacidad:82Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:10V; Diámetro:6.3Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial |Nichicon UPW1A820MDD1TD