Nichicon UPT2W121MRD
120uF 450V 卤20% 770mA@120Hz Plugin, D22xL42mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Nichicon SCT
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.94%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Nichicon UPT2W121MRD 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date2003-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2024-06-30
LTD Date2026-06-30
相关零件
United Chemi-ConELXS501VSN121MR30S
Cap Aluminum Lytic 120uF 500V 20% (30 X 30mm) Snap-In 10mm 910mA 5000h 105C Automotive
United Chemi-ConELXS421VSN121MP30S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 420V, 20% +Tol, 20% -Tol, 120uF
United Chemi-ConELXS401VSN121MP25S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 400V, 20% +Tol, 20% -Tol, 120uF, Through Hole Mount
NichiconUPT2G121MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPT 400V 120muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
Cap Aluminum Lytic 120uF 450V 20% (18 X 31.5mm) Radial 7.5mm 800mA 5000h 105C Bulk
NichiconUPT2G121MHD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPT 400V 120muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 120uF, Through Hole Mount
Cap Aluminum Lytic 120uF 450V 20%( 22 X 40mm) Radial 10mm 770mA 5000h 105C Bulk
Aluminum Electrolytic Capacitor, 120Uf, 450V, 20%, Radial; Rango De Producto:Serie Pt; Capacidad:120Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:450V; Diámetro:22Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Altura:40Mm |Nichicon UPT2W121MRD