KYOCERA AVX UPM1C681MHD6
Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 680uF 12.5x15 20% 5LS
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet10 页3 年前
Datasheet7 页16 年前
Datasheet7 页18 年前
Nichicon SCT
TME
Introduction Date2003-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
United Chemi-ConELXY160ELL681MJ20S
Cap Aluminum Lytic 680uF 16V 20%( 10 X 20mm) Radial 5mm 1040mA 5000h 105C Automotive Bulk