Nichicon UMT1E220MDD1TP
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
TME
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2010-08-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-09-15
相关零件
PanasonicECEA1EKA220
Panasonic ECEA1EKA220 - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
PanasonicEEA-GA1E220H
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR GA 25V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicECEA1EKS220
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR KS 25V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
NichiconUSW1E220MDD
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Through Hole Mount
22uF 25V 卤20% 48mA@120Hz Plugin,D5xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
描述
Plugin Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL