Nichicon UMF1E150MDD1TP
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 15uF
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页8 年前
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2010-08-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-09-15
相关零件
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 15uF
PanasonicEEA-GA1E150
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR GA 25V 15muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicEEA-GA1E150H
PanasonicEEA-GA1E150B
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UKL 25V 15muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
NichiconUMF1C150MDD
15uF 16V 2.6惟 卤20% 40mA@120Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
描述
CAP ALUM 15UF 20% 25V RADIAL