KYOCERA AVX ULH2D150MNL1GS
ULH Series 15 uF 200 V 125°C 4 kHrs SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
Production
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet2 页3 年前
Datasheet1 页6 年前
Datasheet1 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+13.96%