KYOCERA AVX ULD2W220MHD6TN
Aluminum Electrolytic Capacitor, 22UF 450 V, Ld Series 20000H 12.5 (dia.) X 25MM
数据表
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2 页16 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.49%
相关零件
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR BXC 450V 22muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
Cap Aluminum Lytic 22uF 350V 20% (12.5 X 20mm) Radial 5mm 650mA 12000h 105C Bulk
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR BXW 450V 22muF 卤20% 0.492Dia 12.50mm
PanasonicECA2WM220
Cap Aluminum Lytic 22uF 450V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 210mA 2000h 85C Automotive Bulk
PanasonicECA2GM220
Panasonic ECA2GM220 - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
PanasonicEEU-EB2V220
Cap Aluminum 22uF 350V 20% (12.5 X 20mm) Radial 5mm 350mA 5000h 105°C Bulk
描述
22uF 450V 卤20% 525.6mA@100kHz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
22¦ÌF 450V ¡À20% 7.5mm 20000h@ 105¡ãC 292mA@ 120Hz,525.6mA@ 100kHz 16mm*20mm*22mm
Radial Can ULD 450V 22muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL TH
Radial/ Tp&ammo |Nichicon ULD2W220MHD6TN
LD ELEC RAD 22UF 450V 7.5MM TA