KYOCERA AVX ULD2W150MHD1TO
Aluminum Electrolytic Capacitor, 15UF 450 V, Ld Series 20000H 12.5 (dia.) X 20MM
Production
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2 页16 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.49%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2023-08-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
BXC Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.492Dia 12.50mm ±20% 15muF 400V
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR BXC 450V 15muF 卤20% 0.492Dia 12.50mm
PanasonicEEUEE2G150
Panasonic EEUEE2G150 - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
NichiconUCY2G150MPD
Cap Aluminum Lytic 15uF 400V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 180mA 12000h 105C Automotive Bulk
PanasonicEEUED2G150B
Panasonic EEUED2G150B - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 15uF, Through Hole Mount
描述
15uF 450V 卤20% 140mA@120Hz Plugin,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
15¦ÌF 450V ¡À20% 5mm 20000h@ 105¡ãC 140mA@ 120Hz,252mA@ 100kHz 20mm*22mm
Radial Can ULD 450V 15muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL TH