Nichicon UKW1A332MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UKW 10V 3300muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Nichicon SCT
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.80%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Nichicon UKW1A332MHD 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
NichiconUFW1A332MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UFW 10V 3300muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
United Chemi-ConESMG100ELL332MK20S
Cap Aluminum Lytic 3300uF 10V 20% (12.5 X 20mm) Radial 5mm 1420mA 2000h 85°C Bulk
PanasonicECA1AHG332
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR NHG 10V 3300muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
PanasonicECA-1AM332
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF
NichiconUVR1A332MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 10V 3300muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
描述
3300uF 10V 卤20% 1.42A@120Hz Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF, Through Hole Mount
3.3mF 10V ¡À20% 5mm 2000h@ 85¡ãC 1.42A@ 120Hz,1.633A@ 10kHz ,D12.5xL20mm 20mm*20mm
Standard, For Audio Equipment Lead Type, 3300 μ F, 10 V, RoHS
Nichicon SCT
CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL