Nichicon UHV1E222MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UHV 25V 2200muF 卤20% 0.492Dia 12.50mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
ODG (Origin Data Global)
TME
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.08%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Nichicon UHV1E222MHD 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date2003-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
NichiconUPA1E222MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPA 25V 2200muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
PanasonicEEUFM1E222L
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FM 25V 2200muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
Cap Aluminum Lytic 2200uF 25V 20% (12.5 X 30mm) Radial 5mm 3450mA 6000h 105C
United Chemi-ConEKZE250ELL222MK35S
Cap Aluminum Lytic 2200uF 25V 20% (12.5 X 35mm) Radial 5mm 3400mA 5000h 105°C Bulk
United Chemi-ConEKZE250EC3222MK35S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2200uF
United Chemi-ConEGXE250ELL222MLN3S
Cap Aluminum Lytic 2200uF 25V 20%( 16 X 31.5mm) Radial 7.5mm 1860mA 5000h 125C Automotive Bulk
描述
2200uF 卤20% Plugin,D12.5xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2200uF, Through Hole Mount
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL / 2200 µF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Capacitor Alum Elect, 2200Uf, 25V, 20%, Radial; Capacitance:2200Μf; Voltage(Dc):25V; Capacitance Tolerance:± 20%; Lifetime @ Temperature:1000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Lead Spacing:5Mm; Product Diameter:12.5Mm; Esr:- Rohs Compliant: Yes |Nichicon UHV1E222MHD