KYOCERA AVX UCM1A152MNL1GS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1500uF, Surface Mount, 4141
数据表和文档
IHS
3 个月趋势:
-0.11%
相关零件
PanasonicEEEFT1A152AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FT 10V 1500muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicEEE-FK0J152P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 6.3V 1500muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicEEE-FT0J152AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FT 6.3V 1500muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
KYOCERA AVXUCM0J152MNL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCM 6.3V 1500muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
United Chemi-ConEMZJ6R3ADA152MJA0G
Cap Aluminum Lytic 1500uF 6.3V 20% (10 X 10mm) SMD 0.06 Ohm 1190mA 2000h 105C Automotive T/R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCL 6.3V 1500muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
描述
1.5mF 10V ¡À20% 2000h@ 105¡ãC 1.19A@ 100kHz,595mA@ 120Hz SMD 10.3mm*10.3mm*10.5mm
Low Impedance Chip Type, 1500 μ F, 10 V, -55°C to 105°C, RoHS