KYOCERA AVX UCM0J222MNL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCM 6.3V 2200muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
ODG (Origin Data Global)
TME
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-44.01%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2012-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicEEEFT0J222AP
Panasonic EEEFT0J222AP - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCL 6.3V 2200muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicEEEFT0J222GP
Cap Aluminum Lytic 2200uF 6.3V 20%( 10 X 10.2mm) SMD 0.06 Ohm 1190mA 3000h 105C Automotive T/R
United Chemi-ConEMVA100ARA222MKE0S
Cap Aluminum 2200uF 10V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 960mA 2000h 85°C T/R
2200uF 6.3V 890mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
2200uF 10V 960mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor; 2200uF; 6.3V; -55+105 deg.C; 20%
2200uF 6.3V 595mA@120Hz 60m惟 卤20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Cap Aluminum Lytic 2200uF 6.3V 20% (10 X 10mm) SMD 1190mA 2000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2200uF, Surface Mount, 4141