Nichicon RNS1C151MDN1PH
Aluminum Electrolytic Capacitor, 2000H 10(DIA)X12.5MM, 150UF 16VDC, Ns Series
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.99%
相关零件
NichiconRR70J151MDN1
Cap Aluminum Polymer 150uF 6.3VDC 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 0.007 Ohm 5600mA 2000h 105C Bulk
NichiconRR71C151MDN1
Cap Aluminum Polymer 150uF 16VDC 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 0.007 Ohm 6100mA 2000h 105C Bulk
Cap Aluminum Polymer 150uF 6.3VDC 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 0.021 Ohm 3900mA 2000h 105C Ammo
United Chemi-ConAPSA100ELL151MFA5G
Capacitor Aluminum Polymer 150Uf, 10V, 20%, Radial
United Chemi-ConAPSG160ELL151MF05S
Cap Aluminum Polymer 150uF 16VDC 20% (6.3 X 5mm) Radial 2.5mm 0.02 Ohm 3200mA 20000h 105C Bulk
Panasonic 16SEPF150M+TSS - Conductive Polymer Aluminum Solid Capacitors (OS-CON)
描述
Cap Aluminum Polymer 150uF 16VDC 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 0.01 Ohm 5500mA 2000h 105C Ammo
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 150uF, Through Hole Mount
Aluminum Organic Polymer Capacitors 150uF 16 Volts 20%
150¦ÌF 16V ¡À20% 5mm 10m¦¸ 2000h@ 105¡ãC 550mA@ 120Hz,5.5A@ 100 kHz ,D10xL12.5mm 10mm*12.5mm*14mm
Radial Can FPCAP RNS 16V 150muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Polymer - Fpcap/ Tp&ammo |Nichicon RNS1C151MDN1PH
CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V T/H