Nichicon PLS0G561MCO6TD
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, 560uF
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2010-08-27
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
NichiconPLF0G561MCO6
Cap Aluminum Polymer 560uF 4VDC 20% (8 X 9mm) Radial 3.5mm 0.007 Ohm 5200mA 2000h 105C Automotive Bulk
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, 560uF, Through Hole Mount
KYOCERA AVXRL80G561MDNASQKX
Cap Aluminum Polymer 560uF 4VDC 20% (8 X 8mm) Radial 3.5mm 0.006 Ohm 6100mA 5000h 105C T/R
Panasonic4SEPC560M+TS
描述
4V 560uF Polymer 卤20% 7m惟@100kHz 5.2A@100kHz Plugin,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS
PLS Radial Can aluminum capacitor 0.315Dia 8.00mm ±20% 560muF 4V
Polymer/ Tp&ammo |Nichicon PLS0G561MCO6TD
CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H