Nichicon PLS0E331MCO8
Aluminum Organic Polymer Capacitors 2.5 Volt 330uF 20%
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Nichicon SCT
X-ON
RS (Formerly Allied Electronics)
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Nichicon PLS0E331MCO8 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2009-08-31
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
United Chemi-ConAPSK2R5ELL331ME08S
Cap Aluminum Polymer 330uF 2.5VDC 20% (5 X 8mm) Radial 2mm 0.007 Ohm 4350mA 20000h 105C Bulk
Cap Aluminum Polymer 330uF 6.3VDC 20% (6.3 X 8mm) Radial 2.5mm 0.008 Ohm 5000mA 5000h 105C T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 2.5V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
United Chemi-ConAPSF160ELL331MH08S
Cap Aluminum Polymer 330uF 16VDC 20% (8 X 8mm) Radial 3.5mm 0.013 Ohm 4700mA 20000h 105C Bulk
United Chemi-ConAPSF160ETD331MH08S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
描述
Polymer/ Tp&ammo |Nichicon PLS0E331MCO8
SOLID AL CAP RADIAL LS SERIES 2.5V 330UF
Radial Can PLS 2.5V 330muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V T/H
Long Life Assurance Lead Type, 330 μF, RoHS