KYOCERA AVX PCV1D331MCL2GS
Cap Aluminum Polymer 330uF 20VDC 20% (10 X 10mm) SMD 0.022 Ohm 3800mA 3000h 105C Automotive T/R
数据表和文档
Future Electronics
Nichicon SCT
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%