Nichicon LGR2W680MELA30
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGR 450V 68muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Nichicon SCT
RS (Formerly Allied Electronics)
3 个月趋势:
-1.22%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2008-08-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGR 400V 68muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
United Chemi-ConEKXG401ELL680MM25S
Cap Aluminum Lytic 68uF 400V 20% (18 X 25mm) Radial 7.5mm 585mA 10000h 105°C Bulk
Cap Aluminum Lytic 68uF 400V 20% (12.5 X 35mm) Radial 5mm 550mA 10000h 105C Bulk
United Chemi-ConEKXG451ELL680MMN3S
Cap Aluminum Lytic 68uF 450V 20% (18 X 31.5mm) Radial 7.5mm 630mA 10000h 105°C Bulk
United Chemi-ConEKXG351ELL680ML25S
Cap Aluminum Lytic 68uF 350V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 560mA 10000h 105°C Bulk
68UF 400 V DC ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, GR SERIES 10000H 25(DIA.)X25MM
描述
68UF 450 V DC ALUMINIUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, GR SERIES 10000H 25(DIA.)X30MM
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 68uF, Through Hole Mount
68¦ÌF 450V ¡À20% 10mm 10000h@ 105¡ãC 530mA@ 120Hz,757.9mA@ 50kHz ,D25xL30mm , 25mm*30mm*32mm
105degC Long Life Assurance Snap-in Terminal Type, 68 μ F, 450 V, -25 to 105°C, RoHS
Nichicon SCT
Snap In & Terminal/ Bulk |Nichicon LGR2W680MELA30
CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP TH