Nichicon LGR2W101MELZ50
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGR 450V 100muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Nichicon SCT
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.19%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Cap Aluminum Lytic 100uF 450V 20% (14.5 X 50mm) Radial 7.5mm 750mA 10000h 105C Bulk
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 400V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
NichiconUCP2W101MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCP 450V 100muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
United Chemi-ConEKXG451ELL101MM40S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF
PanasonicEEUEE2G101
Aluminum Electrolytic Capacitor, 100 uF, 400 V, ± 20%, 10000 hours @ 105°C, Radial Leaded
KYOCERA AVXUPZ2G101MNY9
Cap Aluminum Lytic 100uF 400V 20% (12.5 X 50mm) Radial 5mm 770mA 2000h 105C Bulk
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
100¦ÌF 450V ¡À20% 10mm 10000h@ 105¡ãC 640mA@ 120Hz,915.2mA@ 50kHz ,D22xL50mm , 22mm*52mm
105degC Long Life Assurance Snap-in Terminal Type, 100 μ F, 450 V, -25 to 105°C, RoHS
Nichicon SCT
Snap In & Terminal/ Bulk |Nichicon LGR2W101MELZ50
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP TH