Nichicon LGJ2W680MELA20
Aluminum Electrolytic Capacitor, 68UF 450 V, Gj Series 3000H 25 (dia.) X 20MM
数据表和文档
3 个月趋势:
+61.00%
Introduction Date2010-08-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 68UF 400 V, GJ SERIES 3000H 22 (DIA.) X 20MM
Cornell DubilierSLPX680M450A1P3
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SLPX 450V 68muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGN 400V 68muF ±20% 0.787Dia 20.00mm
Wurth Elektronik861221483001
Electrolytic Capacitor, Snap-in, WCAP-AIE8 Series, 68 F, 20%, 450 V, 22 mm
Cornell Dubilier380LX680M400H012
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 380LX 400V 68muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
PanasonicECO-S2GP680BA
Cap Aluminum 68uF 400V 20% (22 X 25mm) 10mm 2.438 Ohm 690mA 3000 hr 85°C Bulk
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 68uF, Through Hole Mount
卤20% 670mA@120Hz 10mm 450V 68uF Plugin,D25xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
68¦ÌF 450V ¡À20% 10mm 3000h@ 105¡ãC 670mA@ 120Hz,958.1mA@ 50kHz ,D25xL20mm , 25mm*20mm*22mm
105degC Low-Profile Sized Snap-in Terminal Type, 68 μ F, 450 V, -25 to 105°C, RoHS
Nichicon SCT
Snap In & Terminal/ Bulk |Nichicon LGJ2W680MELA20
CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP TH