NIC Components NRC10J121TR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 120ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页21 年前
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述