NIC Components NRC10F3321TR
Res Thick Film 3.32K Ohm 1/8W 1% 0805 SMD
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页21 年前
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 3320ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805, CHIP