NIC Components NRC10F1240TR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 124ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页21 年前
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述