NIC Components NRC06J510TR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 51ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页21 年前
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1996-01-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES THICK FILM 51 OHM 1/10W +/-5% 0603 SMD